Sprzedaż Krajowa:

Obsługa Klienta: poniedziałek – piątek (8:00 – 16:00)

SPRZEDAŻ OSOBA KONTAKT
Detaliczna Christina Tarara +48 77 421 12 24  wew. 201, c.tarara@stegu.pl
Hurtowa Marina Michalczyk +48 77 469 84 93, m.michalczyk@stegu.pl
Hurtowa Magdalena Machnio +48 77 469 84 92, m.machnio@stegu.pl
Hurtowa Małgorzata Oliwa +48 77 469 84 91, m.oliwa@stegu.pl
Hurtowa Monika Danielczyk +48 77 469 84 96, m.danielczyk@stegu.pl
Hurtowa Żaneta Bielak +48 77 469 84 95, z.bielak@stegu.pl
Hurtowa Katarzyna Bukowska +48 77 469 84 94, k.bukowska@stegu.pl

Przedstawiciele Handlowi:

REGION PRZEDSTAWICIEL KONTAKT
dolnośląskie Paweł Karcz +48 662 135 136, dolnoslaskie@stegu.pl
kujawsko-pomorskie Adrian Likarz +48 668 552 936, kujawsko-pomorskie@stegu.pl
lubelskie Jan Boratyn +48 668 197 634, lubelskie@stegu.pl
lubuskie Arkadiusz Więcław +48 668 851 831, lubuskie@stegu.pl
łódzkie Adam Jagodziński +48 795 554 092, lodzkie@stegu.pl
małopolskie Tomasz Oliński +48 734 104 657, malopolskie@stegu.pl
mazowieckie Seweryn Iwański +48 668 552 914, mazowieckie@stegu.pl
opolskie Paweł Karcz +48 662 135 136, opolskie@stegu.pl
podkarpackie Jan Boratyn +48 668 197 634, podkarpackie@stegu.pl
podlaskie Mariusz Szymusiuk +48 608 479 429, podlaskie@stegu.pl
pomorskie Adrian Likarz +48 668 552 936, pomorskie@stegu.pl
śląskie Andrzej Pacewicz +48 734 105 780, slaskie@stegu.pl
świętokrzyskie Adam Jagodziński +48 795 554 092, swietokrzyskie@stegu.pl
warmińsko-mazurskie Mariusz Szymusiuk +48 608 479 429, warminsko-mazurskie@stegu.pl
wielkopolskie Kevin Jeszka +48 734 104 652, wielkopolskie@stegu.pl
zachodniopomorskie Arkadiusz Więcław +48 668 851 831, zachodniopomorskie@stegu.pl

Obsługa inwestycyjna: Architekci, Biura Projektowe, Deweloperzy.

REGION KONTAKT
Polska Biuro Projektów +48 694 266 785, inwestycje@stegu.pl