Aktualne oferty pracy

„STEGU” Spółka z o.o. Operator linii produkcyjnej

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja płytek przy zachowaniu norm jakościowych,
  • Kontrola jakości produkowanego wyrobu na każdym etapie produkcji,
  • Proponowanie usprawnień w przebiegu procesu technologicznego,
  • Dbanie o odpowiedni stan surowców do produkcji.

Nasze wymagania

  • Chęć do działania,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00),
  • Bezkonfliktowość i samodzielność.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze nowoczesnego parku maszyn,
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień zawodowych, np. obsługa wózków widłowych, koparek, maszyn produkcyjnych,
  • Pakiet socjalny: dodatki urlopowe i świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci,
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Miłą atmosferę, gdzie razem tworzymy całość, a każdy może być sobą i dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami czy pasjami.

Benefity

  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Spotkania integracyjne,
  • Kawa / herbata,
  • Napoje,
  • Parking dla pracowników,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Dofinansowanie wakacji dzieci.
Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przekazania CV i listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych ** przez formularz kontaktowy lub w siedzibie firmy.

* Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

** Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

ZOSTAW NAM SWOJE CV

O nas

Stegu Sp. z o.o. to europejski lider w dziedzinie produkcji płytek
dekoracyjnych z gipsu i betonu. Na przestrzeni lat z małej, rodzinnej firmy, pełnej energii i pasji tworzenia, stała się marką globalną, która nadal czerpie z tradycyjnych wartości i na nich wspiera swój
potencjał. Strategicznym celem firmy jest utrzymanie wysokich
standardów jakości oraz tworzenie produktów unikalnych
jednocześnie pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym.

Od 25 lat marka Stegu proponuje rozwiązania nieszablonowe,
które są zarówno doskonałym wyznacznikiem panujących
na świecie trendów, jak i odzwierciedleniem ponadczasowej klasyki.